UWAGA! Zostało tylko 8 miejsc na termin 24-25.09
z Magdą Socha-Włodarską i Agnieszką Winnicką.

Zaplanuj swój ślub

2-dniowe warsztaty 24-25.09.22 oraz 29-30.10.22, Warszawa.
Zaprojektuj razem z nami koncepcję swojego ślubu od początku do końca, począwszy od stylizacji, którą wybierzesz na ten dzień, aż po aranżację wesela. Otrzymasz od nas konkretne rozwiązania, pomysły oraz gotowe patenty, które będą zgodne z Twoimi marzeniami i indywidualnymi preferencjami.

Dobrze wiemy, jak trudno jest przekuć marzenia w rzeczywistość, zwłaszcza jeśli chodzi o dzień Twojego ślubu.

W Twojej głowie kłębi się zapewne milion pytań i wątpliwości, czy na pewno Twoje wesele będzie takie, jak sobie je wymarzyłaś.

Nie martw się, w ciągu 2 dni warsztatów pomożemy Ci w stworzeniu gotowego projektu ślubu, zgodnego z Twoimi wyobrażeniami i marzeniami.

Dobrze wiemy, jak trudno jest przekuć marzenia w rzeczywistość, zwłaszcza jeśli chodzi o dzień Twojego ślubu.
W Twojej głowie kłębi się zapewne milion pytań i wątpliwości, czy na pewno Twoje wesele będzie takie, jak sobie je wymarzyłaś. Nie martw się, w ciągu 2 dni warsztatów pomożemy Ci w stworzeniu gotowego projektu ślubu, zgodnego z Twoimi wyobrażeniami i marzeniami.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST TO SZKOLENIE?

Organizujesz swój ślub
Przeglądnęłaś już setki ślubnych inspiracji, ale wciąż nie wiesz, jaki styl jest tak naprawdę “Twój” i jak chcesz, żeby wyglądał najpiękniejszy dzień Twojego życia?
Dzięki naszemu szkoleniu przekonasz się, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne i zobaczysz, że jesteś już o krok od zrealizowania ślubnych marzeń!

Zapytaj o ofertę
Stawiasz pierwsze kroki w zawodowej organizacji ślubów
Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę jako wedding planner, to jest to dla Ciebie idealna okazja do tego, by skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z branży ślubnej. Co więcej, masz możliwość zetknięcia się z potencjalnymi klientkami i bliższego poznania ich potrzeb.

Zapytaj o ofertę

CO OTRZYMASZ PO SZKOLENIU?

Nasze szkolenie to inspirująca praca z ekspertkami, której efektem będzie dokładny plan działania pozwalający na organizację takiego ślubu, o którym zawsze marzyłaś.
 • 1
  Indywidualny moodboard ślubny
  Wspólnie stworzymy Twoją spersonalizowaną tablicę ślubnych marzeń i inspiracji, która pozwoli na uporządkowanie wszystkich Twoich pomysłów związanych ze stylizacją i dekoracjami ślubnymi.
 • 2
  Pełna koncepcja dekoracji ślubnych i weselnych
  W strefie inspiracji przygotujemy gotowe aranżacje, tak, byś mogła ocenić, który styl jest najbliższy Twojemu sercu. Pomożemy Ci dobrać też kwiaty i inne dodatki, a także doradzimy, gdzie warto je zamówić.
 • 3
  Całościowa koncepcja stylizacji ślubnej
  Zajmiemy się opracowaniem ślubnej stylizacji, która odzwierciedli Twoje osobiste poczucie stylu. Dobierzemy do niej dodatki, biżuterię i akcesoria, a także podpowiemy, gdzie je kupić. Zadbamy o to, byś tego dnia czuła się naprawdę wyjątkowo!
 • 4
  Personalizowany dodatek ślubny
  Pobudzimy Cię do kreatywnego myślenia o modzie, nie tylko ślubnej! Wspólnie stworzymy niesztampowy dodatek ślubny, taki jak stylowa opaska, personalizowany welon lub kurtka panny młodej.
 • 5
  Oszacowany plan budżetowy
  Oszacujemy budżet potrzebny na zakup dekoracji ślubnych i doradzimy, na których elementach można zaoszczędzić, a kiedy ograniczenie budżetu może zaszkodzić efektowi końcowemu.
 • 6
  Lista sprowadzonych kontaktów
  Podzielimy się z Tobą listą naszych zaufanych usługodawców ślubnych, którzy przygotują dla Ciebie wysokiej jakości dekoracje ślubne i zaprojektują wymarzoną stylizację ślubną.
 • 7
  Gotowy pomysł na drugie życie Twojego stroju ślubnego
  Dostarczymy Ci gotowe pomysły na przeprojektowanie Twojego stroju ślubnego zgodnie z ideą less waste, a także udowodnimy, że nadawanie drugiego życia ubraniom to wspaniała zabawa!
 • 8
  1-miesięczny mentoring
  Po szkoleniu otrzymasz dostęp do naszej grupy na Facebooku, na której będziesz mogła zadawać pytania na wszystkie nurtujące Cię kwestie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wdrożyć Twój projekt ślubny w życie.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 • Dowiesz się, jakie możliwości daje Ci moda ślubna i świat dekoracji, bazując przy tym na Twoich marzeniach i indywidualnym wyczuciu stylu.
 • Otrzymasz fachową wiedzę o stylach i fasonach kreacji ślubnych, a także o pomysłach i sposobach łączenia dodatków.
 • Zdobędziesz przegląd możliwości stylizacyjnych i dekoratorskich, a przy tym zaznajomisz się z niesztampowymi pomysłami i rozwiązaniami.
 • Poznasz modę ślubną w rytmie slow, jak również wartościowe rozwiązania z odpowiedzialnością, emocją i rzemiosłem w tle.
 • Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowań, dzięki czemu samodzielnie i ze spokojem zorganizujesz idealny ślub.
 • Uzyskasz listę sprawdzonych i zaufanych usługodawców ślubnych.

  Zapytaj o ofertę

O NAS

 • Agnieszka Winnicka
  Utalentowana dekoratorka z kilkunastoletnim doświadczeniem, której aranżacje zostały docenione na całym świecie m.in. w takich miejscach jak Palaise Namaskar w Marrakeszu, na placu na Wzgórzu Pincio w Rzymie, Four Seasons Hotel w Hollywood, Emirates Palace w Abu Dhabi czy Baracca Gardens na Malcie. W Polsce miała przyjemność tworzyć dekoracje do ramówek Polsatu i na spotkania prasowe NETFLIX podczas promocji kultowego serialu Wiedźmin. Na co dzień prowadzi firmę dekoracyjną Welcome to The Jungle oraz współprowadzi program „Ach, ten ślub” w TVN Style.
 • Magda Socha-Włodarska
  Założycielka marki Warsaw Poet, wcześniej połowa duetu Moons. Od 2014 roku przełamuje stereotypy mody ślubnej i inspiruje panny młode. Stworzyła suknię ślubną dla Agnieszki Więdłochy do filmu" Planeta Singli 3” oraz stylizację ślubną dla Kasi Tusk. Jest też autorką kreacji na galę rozdania Oscarów, stylizacje na Festiwal Filmowy w Wenecji i estradowe kreacje artystów, takich jak Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Weronika Książkiewicz, Kasia Sienkiewicz (Kwiat Jabłoni) oraz Florence Welch z zespołu Florence And The Machine. Propaguje odpowiedzialne podejście do mody ślubnej, a także nadaje strojom ślubnym drugie życie. Jej projekty ślubne publikowane były m.in. w Vogue, Elle czy też Zwierciadle. Wraz z Agnieszką Winnicką współprowadzi program „Ach, ten ślub” w TVN Style.
Gwarantujemy, że wystarczą zaledwie 2 dni, byś w pełni zaplanowała swój wymarzony ślub.
Zyskasz wewnętrzny spokój, moc inspiracji oraz głowę pełną nowych pomysłów. Będziesz miała poczucie, że dzień Twojego ślubu powinien być definiowany przez najlepsze emocje i wartości zgodne z Twoim podejściem do życia.

Do zobaczenia!

Magda i Aga.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

Made on
Tilda