PIERWSZY MIESIĄC 50% TANIEJ

Kod rabatowy możesz aktywować podczas zakupu subskrypcji miesięcznej, wpisując go w odpowiednie pole i zatwierdzając według instrukcji poniżej.

Skopiuj kod rabatowy:
"PROMONASTART"
Wpisz kod promocyjny "PROMONASTART"
w odpowiednie pole.Uwaga na literówki.
Kliknij "Apply"
aby zatwierdzić kod rabatowy.
Gotowe!
Po zatwierdzeniu kodu rabatowego cena zmieni się automatycznie.
W razie problemu z płatnością lub kodem rabatowym napisz do nas na kontakt@dekoriale.pl.

Skopiuj kod rabatowy:

"PROMONASTART"

RECENZJE UCZNIÓW

RECENZJE UCZNIÓW

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.
Czym są Dekoriale?
Dekoriale to platforma szkoleniowa online dla dekoratorów i florystów, gdzie znajdziesz tutoriale dekoracyjne. Dekorial to szkolenie, które obejmuje filmik edukacyjny i szczegółową instrukcję, dzięki której zrealizujesz patent dekoracyjny.
Dla kogo są Dekoriale?
Dekoriale to platforma dla profesjonalnych florystów i dekoratorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poznać nowe patenty dekoracyjne. Patenty są pokazane krok po kroku, jednak trzeba mieć minimalne doświadczenie, aby je poprawnie wykonać.
Co obejmuje abonament?
Jako użytkownik Dekoriali otrzymasz login i hasło do platformy szkoleniowej. Po zalogowaniu przez: kursy.dekoriale.pl otrzymasz dostęp do wszystkich szkoleń kręconych do tej pory, szczegółowej instrukcji każdego patentu i do grupy prywatnej Facebook użytkowników Dekoriali. Co miesiąc znajdziesz 4 nowe szkolenia na platformie.
Czym różni się abonament miesięczny od rocznego?
Dostęp do serwisu Dekoriale jest dokładnie taki sam przy abonamencie rocznym i miesięcznym. Różnica jest w cenie. Przy zakupie abonamentu rocznego otrzymujesz 2 miesiące za darmo. 
Czy mogę wykupić pojedyncze szkolenie?
Na tę chwilę, dostęp do szkoleń otrzymasz wyłącznie przy zakupie abonamentu miesięcznego lub rocznego.
Czy będę wstanie obejrzeć szkolenia które zostały udostępnione przed moim zapisem?
Tak, uzyskasz dostęp do wszystkich szkoleń kręconych przed Twoim zapisem i 4 nowe każdego miesiąca.
Jak wygląda rezygnacja z abonamentu miesięcznego?
Jeśli Dekoriale nie są dla Ciebie, wyślij do nas wiadomość e-mail na kontakt@dekoriale.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu subskrypcji, a zaoferujemy pełny zwrot pieniędzy.
Po 14 dniach użytkownik może zrezygnować z członkostwa w serwisie Dekoriale w dowolnym momencie, przy czym dostęp do serwisu Dekoriale będzie zapewniony do końca okresu rozliczeniowego. Płatność będzie bezzwrotna: nie zwracamy środków, ani nie przyznajemy kredytów z tytułu niewykorzystania w całości członkostwa oraz nieobejrzanych treści oferowanych w serwisie Dekoriale.
Jak wygląda rezygnacja z abonamentu rocznego?
Naszym celem jest upewnienie się, że jesteś w pełni zadowolony/a. Jeśli Dekoriale nie są dla Ciebie, wyślij do nas wiadomość e-mail na kontakt@dekoriale.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu subskrypcji, a zaoferujemy pełny zwrot pieniędzy.
Jeżeli mam problem lub pytanie do kogo mogę się zgłosić?
Zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@dekoriale.pl.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, każdy klient otrzymuje fakturę VAT. Po zakupie prosimy o wysłanie jak najszybciej swoich danych firmowych na kontakt@dekoriale.pl.
Made on
Tilda